| Cappucinca a întrebat:

Am nevoie de niste idei, ar suna ca o razbunare, si nu vreau sa fie asa, dar vreau sa il fac pe un baiat sa iti dea seama ca nu toate fetele se invirt in jurul sau. Deci lucrurile s-au intimplat astfel: e un baiat care l-am cunoscut pe un chat, si de cind este pe acolo se da mare in fata fetelor, deci e un fustangiu de prima clasa. A incercat sa ma seduca si pe mine cu vorbe dulci, in primele 4 zile chiar am cazut in plasa, dar dupa mi-am dat seama ca nu merita si am inceput sa il vad doar ca un prieten. Partea rea este ca a inceput sa scrie la toate fetele ca le iubeste in acelasi timpbig grin, deci deja toti si-au dat seama cum este. Asa deci, acum se da pe linga prietena mea cea mai buna, o suna, ii scrie mesaje, si a prins-o in mrejele lui, deci nu ai ce face, dar ea vrea sa scape de el, si nu stie cum, i-am dat eu o idee, in fine, asta nu conteaza.Ieri, eram eu, el si prietena mea pe chat, si a inceput sa ne intrebe pe ambele daca noua ne placea de el din primele zile, si noi am ocolit raspunsul, insa eu pina la urma i-am zis adevarul, care l-am scris si mai sus ca l-am placut doar in primele zile, dar mi-am dat seama ca e unul din aia care cred ca au toate fetele la picioare. Ajutati-ma cu idei va rog mult, sa il fac sa vada ca nu e unicul baiat din lume pentru ca mai mereu spune ca fetele sunt geloase din cauza lui si ca il plac si mai nu stiu ce... Mersi multbig grin
Hmm ..acum vorbesc cu el si nu este prietena mea pe chat, m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui big grin, deci e nebun big grin.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa itibati capul cu asemenea persoane? Lasa-l in pace, cine stie ce distrus este, mai ales cand esti pe internet, te poti da drept oricine.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Tu si prietena ta incercati sa creati alt id pe acest chat unde sa va dati drept baiat, si una din voi sa fie " iubita " baiatului inventat. Poate asa functioneaza thinking bafta

| unknownn a răspuns:

Deci pana la urma care e intrebarea? Vrei sa scapi de el?
Recomand niste tetraclorodibenzo-p-dioxina.

| AmInvatatSaLupt a răspuns:

Ii poti spune prietenei tale, sau poti face si tu asa:intrati in joc si la un moment dat ii spuneti ca a fost o gluma, ca a cazut el in plasa voastra, nu voi. Poate merge...Eu asa as face.