| Elena_7761 a întrebat:

Buna!happyAm nevoie de putin ajutor cu niste sfaturi va rog frumos.Deci...Am un prieten de o luma si ceva si acum cateva zile am cunoscut un tip in parc. A facut rost de numarul meu de telefon de nu stiu unde si am vorbit cu el.Acum acesti tip are impresia ca sunt cu el, imi zice ca l-am fermecat si ca tine la mine si etc.Eu vreau sa ii spun ca am prieten si ca nu pot continua cu el dar mi-e teama sa nu-l ranescsad

Răspuns Câştigător
| Alexandra18mai a răspuns:

Fai cunostinta cu alta fata, cine stiewinking si bravo tie ca te gandesti la sentimentele lui

2 răspunsuri:
| Bettw a răspuns:

Buna. spune-i in fata baiathului ca nu te intereseaza persoana lui... shka tu ai deja un prieten l care ti l el si nu vrei sa.l pierzi.[presupun] dar inkearka sa.i sp kath mai kalm sa nu tip sau s te dai in spectacool crede.ma baietii nu suportha asta.[din prop experientzZa.] spune-i sa cauthe pe cineva care s tina l el cum tine el l tine. sper ca te.am ajutath. bye.
TOoooRry.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde atata iubire, ca nici nu sunteti impreuna sau chestii.
Spune'i clar ca ai prieten si il iubesti pe acel baiat.
Ca sa nu ai surprize ca va mai insista.