| EU_7772 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru.
In ultimul timp ma cert mai tot timpul cu prietenul meu, tot timpul imi reproseaza ceva, ma face sa sufar, nimic din ce fac nu îi mai convine. I-am spus ca daca nu ma mai place sa ne despartim, el imi spune ca ma iubeste. Daca ma iubeste atunci de ce se comporta asa cu mine, de ce ma face sa sufar. Eu nu mai suport, dar il iubesc.
Ce sfaturi imi dati, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vaa a răspuns:

Cand e calm, ia l la o vorbahappy.
Spune i ca il iubesti cu adevarat, da' pur si simplu te raneste ceea ce face.SI daca si el te iubeste(cum sice :'el imi spune ca ma iubeste'), spune i sa se schimbe ca sa nu mai fii ranita.
Daca nu. spune i ca oricat de greu ar fi pentru tine, va despartiti.Nu meriti asta.
happy.
BAfta:*!

3 răspunsuri:
| dodobymy a răspuns:

Daca el iti zice ca te iubeste atunci ai incredere in el mai ales daca si tu il iubesti acordai putin timp, vorbeste cu el spune-i ce ai pe suflet ca nu iti place cum se comporta cu tine comunicati si poate o sa va fie bine in viitor baftawinking

| Zenithf a răspuns:

Sa-L cauti pe Dumnezeu. El te poate lamurii in multe privinte, de ce se intampla asa intre voi. Si daca Il cauta si prietenul tau, atunci va fi cu atat mai bine.
Domnul fie cu voi.

| Allinaa a răspuns:

Exact prin asta am trecut eu! este posibil sa aiba pe altcineva! cred ca ar fi mai bine sa te desparti de el pana nu e prea tarziu!