| no name a întrebat:

Buna am nevoie de sfaturi nu stiu ce sa fac m-am desp de prieten de o saptamana si ieri neam vazut mias fi dorit ff mult sa ma impac dar el mi-a zis ca nu vrea sa fie ca ultima data si ca nu stie ce simte desi imi spunea ca il atrag ffmult si in saruturile lui simteam ca am iubeste si ca ma doreste nu stiu ce sa fac sal las sa nul caut poate isi va da seama de ce simte daca las cauta asa mar respinge imediat dc il caut eu de aia nu vrea nu stiu ce sa fac il iubesc mult de tot ...cum sa-l fac sa ma caute din nou va rog un sfat ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Lasa-l pentru o perioada in pace, sa isi poate pune ordine in ganduri...si daca te iubeste te va cauta... daca il cauti u si il stresezi o sa se convinga ca a facut o alegere buna despartindu-se de tine.
Eu am procedat la fel...la mine s-a terminat fft frumos...el m-a cautat si acum totul e foarte frumos si s-a schimbat.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nul mai cauta tu
daca o sai fie dor de tine o sa te cauta sigur.
daca nu inseamna ca relatia chiar s-a terminat si din pacate numai ai ce face decat sa mergi inainte.

| mgtow a răspuns:

Tu nu il baga in seama si el va veni la tine iar daca nu vine la tine nu te mai iubeste ca inainte.

| Graurul a răspuns:

F-al gelos poate ca daca vei unmbla cu altcineva si el te va vedea impreuna cu acel tip poate se va reintparce la tine

| Robby94 a răspuns:

Eu zic sa- inviti la un suc( ii spui ca in calitate de amica il inviti). Incearca sa vorbesti cu el, sa clarifici situatia.Eu zic ca se va rezolva, daca intr-adevar tine la tine.Multa bafta iubitabig hug