| blablabla4 a întrebat:

Buna! Am nevoie de un răspuns urgent!
Am facut sex neprotejat, ne-am oprit la timp din tot. Credeti ca ar trebui sa iau pastila de a 2 a zi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine si nici nu esti in perioada fertila, atunci nu ai nici cum sa ramai gravida, asdar nu lua inutil pastila de a doua zi.

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Daca el cumva a ejaculat inainte de a ti-o baga, fie ca ati avut o partida protejata inainte fie ca si-a facut laba ca sa reziste mai mult cu tine (asta nu neaparat ti-a spus-o) si a ejaculat fara sa urineze dupa ejaculare, atunci e foarte posibil ca i-a ramas "cartus pe teava" si daca esti fertila poti ramane insarcinata, chiar daca nu ati facut-o pana la capat.
Dar daca n-a ejaculat inainte sau a urinat dupa, no problem

| ywar a răspuns:

Cum adica v-ati oprit din timp din tot? Imi imagi ez ca nu a stat unul cu fluierul si v-a spus: "Staaaai, e periculos!"
Eu nu stiu ce sa zic, vreau filmarea, vreau reluari, detalii etc. Nu pot judeca o faza dupa o povestire?

| Together a răspuns:

Esti in perioada fertila?

Ce inseamna v-ati oprit la timp?

El simte ca a curs ceva in tine sau nicio picatura?

| blablabla4 explică (pentru Together):

Nu sunt in perioada fertila.
nicio picatura

| Together a răspuns (pentru blablabla4):

Atunci n-ai de ce sa iei pastila de a doua zi.

| Ether a răspuns:

Nu trebuie luata