| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna am nevoie de un sfatbig grin
Deci eu eram cu un baiat timp de vreo 2 sau 3 luni si dupa aceea el m.o parasit si s.o "combinat" cu cea mai buna prietena a mea si el dupa aceea o inceput sa ma injure in toate felurile fara sa ii fac nimica si acum el vine la mine si zice sa ne impacam ca i.o dat papuci la cea mai buna prietena a mea si ca o facut o mare greseala ca m.o parasit si ca era nervost in ziua respectiva si de aceea m.o injurat. Ce ziceti? Nu stiu daca il iubesc...adica nu cred ca il mai iubesc sau poate daa? Sa fiu cu el din nou sau nu?

4 răspunsuri:
| RElena a răspuns:

Având în vedere că s-a despărțit de tine pentru a fi cu alta, eu spun să nu te împaci cu el pentru că pentru el ai devenit un fel de cârpă. și tipa aia nu este cea mai bună prietenă a te deoarece dacă îți era prietenă nu se cupla cu fostul tău! Acum este alegerea ta dar îți spun că va repeta ce a făcut! happy

| SweetAl3x a răspuns:

Nu te impaca cu el. Trebuie sa ai si tu respectul ala de sine!
Asa ce o sa faca, o sa se tot combine cu prietene d-ale tale si apoi o sa se tot intoarca la tine? Are un caracter de 2 lei si atat.

| ayana13 a răspuns:

Nu te impaca cu el! ar trebui sa intelegi ca el te vede ca o prietena nimic mai mult. dupa aceea se va duce la alta ca s a invatat ca proasta sa l astepte ca de obicei.nu te lasa calcata in picioare.da te pe langa el si poorma lasa l balta sa vada si ce inseamna durerea.e greu dar mai tarziu vei realiza ca ai facut ce era mai bine

| darius1001 a răspuns:

Nu te mai impaca cu el ca dupa 2sau 3 luni iar iti da papuci si isi gaseste pe alta fal sa sufere si sa ii para rau ca tio dat papuci sfatu meu.