| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. De ceva timp in urma adica in timp ma refer cam la 3 luni, un baiat tot insista sa ies cu el. Pana acum vreo 2 saptamana am refuzat categoric, asta pentru ca aveam si prieten, iar el stia lucrul asta. Recent in schimb m-am despartit, iar cred ca el a aflat, pentru ca acum insista mai mult ca niciodata sa iesim la un suc. Nu am vrut sa ii raspund, dar in schimb el ma copleseste cu atatea telefoane, mesaje si toate cele. Nu vreau sa ii dau sperante, inca mai am sentimente fata de fostul prieten care s-a comportat urat cu mine. Nu vreau sa uit o persoana cu o alta, si nu pot cu toate astea sa imi explic de ce insista atat de mult. Trebuie sa recunosc ca am mai iesit candva cu el la un suc dar nu a fost nimic intre noi. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

Daca tot insista atata inseamna ca te chiar place big grin

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Da ieşi cu el la un suc nu înseamnă neapărat că vrea să fi cu el straight face poate acum vrea să te ajute, să-ţi dea sfaturi ce să faci straight face

T.

| BUFU_7128 a răspuns:

O solutie ar fi sa ii zici totu, adica ceva d genu(nu intelegi ca nu vreau sa ies cu tine!)dar sar supara, sau, sa ii spui frumos(nu cred ca va merge relatia intre noi)sau(nu am timp sa ies, am multa treaba)sper ca am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nebunlaughing zii sa mearga la un consultsillye nebun. dar e nebun dupa tinee.esti corpolenta? e clar:te vrea doar pentru corpul tau.vezi ce faci cu ellaughing