| Elenat89 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la fete, fără răutăți sau cuvinte urate.De 6 luni vorbesc cu un băiat, el e mai mare decât mine cu 5 ani.Nu îmi dau seama dacă el chiar mă place sau își dorește sa profite de mine doar pentru sex.Eu nu mi-am început viața sexuală și nici nu vreau sa mi-o încep momentan.Nu știu cum sa-i spun asta.El zice ca mă iubește și ca așteaptă după mine.Dar am ieșit odată și bătea apropo despre a face dragoste și a și încercat dar nu l-am lăsat eu.Va rog fetelor, am nevoie de un sfat...

Răspuns Câştigător
| Sinita_Dumitrita_1995 a răspuns:

Ai nevoie de o persoană care să aibă grijă de tine și să țină cont de ceea ce îți dorești tu. Nu trebuie să-i zici nimic, încearcă să te distanțezi de așa relații, ai o viață lungă și cu siguranță o să găsești persoana potrivită pentru tine

1 răspuns:
| Stegman a răspuns:

Ii rogi sa te respecte pentru ca tu nu vrei sa faci sex inca. Daca nu intelege si tot incearca te desparti de el si iti cauti pe altul.