| ivascudelia a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Imi lace de un baiat. M-i-a zis ca vom fi impreuna dar vad ca nu ma mai intreaba : vrei sa fi cu mine? Ok. Faza e ca am nevoie de niste sfaturi in care sa imi ziceti ce sa fac ca sa ma bage in seama si sa se indragosteasca cu adevarat de mine! Va rog putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| AlexSmile a răspuns:

Ca sa fii cu un baiat nu trebuie neaparat sa-ti zica "vrei sa fii cu mine?" sau sa-i zici tu. Puteti sa va apropiati, eventual in sarut si dupa ii zici "deci? ce inseamna asta?" sau ii zici cat de mult tii la el si il intrebi daca si el simte asta.

1 răspuns:
| SunnyDay88 a răspuns:

Esti naiva. un barbat poate intreba acest lucru un milion de femei. asta nu inseamna ca le vrea pe toate, ca le place pe toate, ci doar ca isi incearca sansele. ce e deranjat e ca tu pui la suflet astfel de propuneri. daca vrei sa cercesti dragostea lui, ai o varietate de metode de a incerca sa-i atragi atentia, dar m-am sa te ajut cu asa ceva pentru ca mi se pare umilitor sa alergi dupa un baiat care nu-ti ofera atentia lui(si asta la inceput... apoi mai tarziu iti va fi si mai greu).