| andytzu01 a întrebat:

Buna,am nevoie de un sfat.Imi place de o fata cu care stau de o luna jumate, si iubesc alta cu care m-am impacat, pentru ca am fost despartiti.....si eu vreau sa fiu cu fata pe care o iubesc,insa cealalta care imi place... tine foarte mult la mine si nu vreau sa o ranescsadce as putea sa fac, va rog un sfatsad plizzz multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Cel mai bine pentru ea ar fi sa te sparti de ea.va suferi normal, dara macar va avea constiinta impacata ca asa a fost sa fie, ca te-ai indragostit de alta si ea nu are ce face.mai bine asa decat sa-ti bati joc de ea, sa o inseli, mai devreme sau mai tarziu va afla, iar atunci chiar o vei face sa suferi si inca mult!
Treiesti relatia de iubire, dar incearca sa nu-ti bai joc de nimeni! gandeste-te si tu cat ai suferit cand ai avut departe persoana iubita! Mult succes iti doresc!

4 răspunsuri:
| Rucsiii95 a răspuns:

Stai putin. cum adica, "Imi place de o fata cu care stau de o luna jumate, si iubesc alta cu care m-am impacat, pentru ca am fost despartiti"? laughing Deci, o placi pe aia cu care stai de o luna jumate thinking si o iubesti pe cealalta odata ce v-ati si impacat happy

| ColourDreams a răspuns:

Mai bine acum, desparta.te de ea pentru ca mai tarziu va suferi si mai mult si minciuna are picioare scurte. Nu poti s-o "arzi" cu amandoua. La un moment dat se va afla si tu vei pica de vina. mai bine asculta-ti inima. happy

| cihupacihups a răspuns:

Pai ai putea incet, incet sa te indepartezi de fata care o placi doar fara ai cauza careva dureri si sa fii atent la felul cum vorbesti cu ea deoarece ai putea sa o ranesti
gandeste-te ca viata ta e mult mai importanta decat viata persoanei pe care o placi
dar ai grija ca ai putea ramine fara nici una ...fii foarte atent la detalii
Bafta

| mona a răspuns:

Oricum va fi ranita din moment ce o parasesti dar asta-i viata...cineva tot trebuie sa sufere, nu poti sa stai cu cineva pe care nu iubesti