| crisskaratista a întrebat:

am nevoie de un sfat.imi place de un baiat de la cursul de karate,pana acum nu am vorbit cu el dar el m-a salutat cand am venit, si imi stie numele eu nu i l-am spus daca nu am vorbit niciodata cu el si el l-a inlocuit pe sensei si in timpul antrnamentului m-a corectat doar ca motiv ca sa ma atunga. oare ii place de mine?

2 răspunsuri:
| AlexSmile a răspuns:

In primul rand, incearca si vorbeste cu el si dupa vezi tu daca ii place de tine sau nu, asa. din cate ai zis nu prea iti poti da seama succes!

| precious30 a răspuns:

Buna! E clar ca tipul s-a interesat de tine daca iti stie numele fara ca tu sa il fi spus.Deci...e clar ca oarecum i-ai captat atentia. Succes! :*