| anonim_4396 a întrebat:

BUna, am nevoie de un sfat. PIna acum vorbeam cu un baiat pe netcu diferite saruturi si inimioare. apoi simbata trecuta am iesit intr-un un club cu prieteni era si el acolo dela inceput n-am prea vorbit dar pina la urma ne ghionteam si stateami in doi, m-a dus acasa apoi ne-am sarutat. Iar duminica nu a dat nici un semn de viata, azi i-am scris am vorbit putin apoi a incetat sa-mi raspunda la mesaje. de ce oare? cum pot sa aflu ce s-a intamplat fara ca sal intreb? v a rog dati un sfat.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate nu ai fost dupa asteptarile lui, probabil se astepta la mai mult

| neutrino a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic. Nu s-a intamplat ca el sa te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că ai cum să aflii, dacă nu-l întrebi.
Cel mai bine e să lămuriţi situaţia, să ştii o treabă.
Nu te jena şi vorbeşte cu el, pentru liniştea ta!