| ZambesteRoxyTeIubeste a întrebat:

am nevoie de un sfat, va rog frumos, aici tot timpul am gasit ajutorul datorita sfaturilor voastre si va sunt recunoscatoare, am si eu o nedumerire sper ca ma veti putea ajuta [ va rog frumos puppy dog eyes ]. Deci acum 3 saptamani pritetena mea cea mai buna trebuia sa iese cu un tip pe afara, acesta i-a zis sa mai aduca o prietena ca mai aduce si el pe cineva, prietenul acela al lui nu a mai venit si am iesit doar eu, prietena mea cea mai buna si cu el. Am facut cunostinta cu el, am ras, am povestit, mi-a zis ca are facebookul meu si ca mi-a dat like`uri iar eu lui nu laughing) i-am zis ca ii voi lasa cand ajungem acasa, pe facebook mi-a cerut id-ul, i l-am dat, si din seara aceea am tot inceput sa povestim zi de zi, am mai iesit pe afara, ma tot tachina ca il plac iar eu ii ziceam ca nu-l plac, iar el imi zicea ca nici el nu ma place si ca nu sunt genul lui, acum vreo saptamana jumate mi-a zis ca ma place, aseara mi-a zis ca ma place 80% cand jucam adevar sau provocare, in aceste zile am discutat orice, orice se poate discuta, am prins incredere unul in celalalt, si nu ne feream si nu aveam secrete, in seara aceasta iar ne-am jucat adevar sau provocare si m-a provocat sa-i scriu la ce ma gandesc in acel timp si i-am scris ca ma gandesc ce raspuns sa-i dau la laurentiu si i-am dat facebookul lui sa imi dea un sfat si mi-a zis ca el nu se pricepe la baieti, dar e dragut si sa incerc daca asta imi doresc, si mi-a zis ca el iese si ca nu mai sta se pune sa doarma si i-am zis ok noapte buna te pup ai grija de tine ne auzim maine pa, pa daca e ceva imi trimiti un mesaj sau ma suni iar el mi-a zis doar nb vise placute si a mai stat vreo 10 minute pe mess si a iesit. Nu stiu ce s-a intamplat cu el, inainte imi zicea tot timpul sa-l sun daca e ceva ca ne auzim dimineata imi trimitea pupe..si nu stiu ce a patit nici jocul nu l-a mai continut.a zis ca iese asa brusc...sincer ma simt prost..ca m-am atasat foarte mult de el si sper sa nu-l fi suparat cu nimic. aveti idee ce s-a intamplat cu el? sad dau fundita

Răspuns Câştigător
| pursisimpluAlex a răspuns:

Arata-i mai mult cal placi si tu.happy

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru ZambesteRoxyTeIubeste):

Fa niste gesturi pe care sa le inteleaga el. nu stiu zambestei cand se uita la tine. cand zice ca iese spune-i si tu mai stai cu mine 10 minute chestii din astea tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru pursisimpluAlex):

Pai inainte imi zicea..hai iesim sau mai stam? iar eu ii ziceam ca mai stam 5 minutele puppy dog eyes si stateam..tot timpul am facut asa..si tot timpul ne trimiteam imbratisari si pupicuri acum nu stiu ce a patit sad..sincer nu credeam ca imi v-a pasa atat de mult.dar chiar imi lipseste baiatul ce era acum cateva seri inainte. Ma gandesc daca chiar ma place sau a mintit.straight face

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru ZambesteRoxyTeIubeste):

Eu nici nul cun pe el poate el vrea doar o aventura ceva sau poate nici el nu e sigur de tine adica daca il placi sau nu si automat devine mai distant.

| ZambesteRoxyTeIubeste explică (pentru DomnulCartof):

Aici vorbim despre ceva serios daca nu te intereseaza sau daca nu stii sa dai sfaturi ca lume te rog frumos abtine-te

| andreit1000 a răspuns (pentru DomnulCartof):

laughing

10 răspunsuri:
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Nu fi suparata stiu cum te simti calmeaza te baieti sunt tare ciudati va reven prietenul tau poate trebuie sal astepti sa le calmeze putin stiu n-ai facut nimic dar crede-ma unele beiet sunt asa de stupiz asa calmeaza te te va cauta pe tine si stiu ca prietenia e cel mai important din luma ta. Stii nu stiu cum te numesti dar crede-ma ma simti singur deja mult timp si nu e usor dar un lucru u sigur cu toti gresim si trebuie sa respectam uni pe altii si si eu pe oamenii.

| RaluHD a răspuns:

Cred ca s-a suparat din cauza ca el te placea si tu il place'ai pe alt baiat...
Cred ca asta este problema.

Sper ca te'am ajutat!

| VORNY a răspuns:

Sunt destul de sigur ca el s-a suparat pentru ca el te place si tu i-ai cerut parerea despre alt baiat caruia trebuia sa ii raspunsi la acea intrebare intrebare