| americanblue a întrebat:

Buna,am nevoie sa ma ajutati va rog. Oricit i'asi spune iubitului meu ca il iubesc, el imi spune sa'i demonstrez..problema e ca nu prea stiu cum sa ii demonstrez..va rog sa ma ajutati
Dau funda ^.^

Răspuns Câştigător
| adrianamara a răspuns:

Depinde ce intelege el prin demonstratie, poate ca vrea sa petreceti mai mult timp impreuna sau sa fi mai atenta cu el. Desi s-ar putea sa vrea altceva intlegeti tu, in cazul acesta ati demonstreaza el ca nu te iubeste si nu te merita!

9 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

El probabil vrea sa te culci cu el

| neutrino a răspuns:

Fiecare baiat incearca sa-si pacaleasca fata asa cum crede el de cuvinta sau asa cum a auzit de la altii. Nu sunt putine fetele care iau o astfel de teapa.

| LineGuide a răspuns:

Prin:"Demonstreaz-o!"-el bate apropouri, dar incearca sa faca asta cat mai subtil, si vad ca ii reusise, sa te culci cu el.
Mult noroc!

| th4inspiration a răspuns:

Pai nu ai cum sa demonstrezi dragostea, dragostea se simte happy Daca el nu-ti simte dragostea, pai nu te iubeste. Parerea mea!

| BelzebuthMaui a răspuns:

Demonstreaza-i in felul in care si-l doreste el si te vei trezi cu doi papuci fulger in freza ta.
Daca el te iubeste (desi ma indoiesc ca habar aveti ce inseamna asta), atunci te va respecta si nu va mai incerca sa te trateze ca pe o fraiera. Ori ai demnitate in tine si-l lasi, ori o faceti si in urmatoarea zi revii cu intrebarea, ce statusuri de despartire si omorat fostul iubit sa pui.

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Sarutal un sarut poate spube totul despre o persoana

| Madu a răspuns:

Draga mea, in situatia ta era si colega mea dar daca el tine mortis sa ii demonstrezi inseamna ca nu tine la tine!happyBine...depinde si modul in care doreste sa ii demonstrezi dar cred ca nu ma insel la ce demonstratie se refera!big grinEu una zic sa o lasi balta daca nu te crede!happyBafta.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Stii care e faza el vrea sa o faceti si de aia zice astatongue

| anonimul29 a răspuns:

Probabil se refera la faptul ca vrea s-o faci cu el laughing :p