| 1234567891011D a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru. Un prieten[amic] cu care ma inteleg extraordinar(sau ma intelegeam.cu care pot sa vorbesc absolut orice]; mai demult imi dadea semne ca ii place de mine, bieninteles amandoi filtram dar niciunu nu a zis sa fim impreuna, el e un pic timid.Pana si colegii de liceu ziceau daca suntem impreuna[vazandu-ne impreuna ba pe hol...ba prin parc]chiar insistau.Si de la un timp nu mai vorbim chiar asa ca inainte.adica asa de mult.As vrea din tot sufletul sa fim impreuna, dar nu stiu cum sa deschid subiectu. El ce o avea in minte? P. S:intr-un rand statea cu o fata, dar nu cred ca mai sta.am vazut ceva pe facebook filtrand cu o fata adica. zicea"ca o vrea dar ea nu il vrea". Bineinteles funda:X

2 răspunsuri:
| xXx_6498 a răspuns:

Nul rata du-te al el si zi toate asta,ca pana la urma ce poti sa patesti, si dupa cate zici sunt sigur ca si el te place mult asa ca du-te cat mai repede la el si vorbeste direct, mult noroc

| faranume_3531 a răspuns:

Pai vorbeste cu elwinking