| BabyGirl06 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Azi am balul bobocilor si vine acolo si un baiat de care imi place.Stiu ca si lui ii place de mine, nu mi-a zis dar am aflat de la un prieten de al lui. Problema e ca suntem amandoi foarte timizi si nici el nu intra in vorba cu mine si eu sunt prea timida sa intru in vorba cu el. Ce sa faac? crying(

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Cat de sigura esti ca te place? daca stii sigur ca acel baiat nu a mintit atunci e bine! poti incepe tu sa vorbesti cu el diseara,sa-l intrebi ce face,cine crede ca va fi noua missbatting eyelashes daca ii plac formatiile aduse etc. daca roseste la fata si zambeste cand ii vorbesti, e super! inseamna ca are ceva sentimente pentru tinehappy dar numai odata sa te bagi tu in seama cu el, a doua oara lasa`l pe el sa faca primul pas doar e baiat.big grin bafta! PS:uita`te exact in ochii lui cand vorbiti!

2 răspunsuri:
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Vorbesti cu o prietena sa te ajute (sa vorbeasca cu baiatul de care iti place), daca zici ca amandoi sunteti timizi clar nu o sa vb unu cu celalalt pana nu vorbeste altcinava pentru voi. Daca stai sa te gandesti este logic...

| mgtow a răspuns:

Inainte sa mergi la bal intindete in pat, inchide ochii si repeta-ti in minte (nu voi avea probleme, ma voi relaxa si voi vorbi cu el) si ai sa vezi ca nu vei avea rusine sa intri in vorba cand vei fi acolo.