| sexy_2258 a întrebat:

am niste dubii ca ma inseala.cum sa aflu? el imi spune se jura in cel mai rau hal ca nu face asta.ca sunt totul pntr el ca nu are ochi de cat pentru mine.ca e cuminte.simt ca ma iubeste si mi-a dovedit dar ce sa fac? nu as vrea sa ma imparta cu altcineva

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Gelozia excesiva nu-i buna! daca vrea sa te insele tot o face si daca il legi de pat!

| andradat a răspuns:

Poate este totul in capul tau. Ai incredere in el daca il iubesti cu adevarat. Baiatul acela daca chiar nu te inseala cum zice el, banuiesc ca se simte destul de prost cand vede lipsa ta de incredere fata de el. Ce te face sa crezi ca te inseala mai exact?
Iti ascunde ceva? Are mesaje in telefon? Are teelfonul inchis uneori? Vorbeste pe mess cu mai multe fete?
Eu una nu prea cunosc simptomele inselarii in relatie da ma chinui si eu aicia. laughing
Succes si sper totusi sa gresesti cu impresia pe care o ai, ca sa nu suferi nici tu nici el. happy Pupici

Răspuns utilizator avertizat
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Poti folosi expresia ca ``te imparte cu altcineva``, daca este de acord sa mai ai si tu un alt prieten. eventual ai putea spune ca nu ai vrea sa il imparti cu altcinevabatting eyelashes

...nu stiu ce sa spun.verifica`l cum spune andradathee hee

si daca gasesti ceva... e posibil sa te doararolling eyes

| GeorgianaDragus a răspuns:

P0ithinking juramintele nu sunt intotdeauna credibilethinking depinde ce dubii ai daca nu exista incredere atuncii.relatia nu va functionathinking

| AlexDK a răspuns:

Sunt baiat si posibil o sa crezi ca ii iau apararea. dar poate e si vina fetelor ca baieti se uite dupa altele.eu de ex cand ies cu prietena nu ma uit dupa altele dar stiu baieti care faca asta.incearca sa il faci sa fie atras de tina.sa te iubeasca mai multhappy

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai testand`ui increderea (adica) Tu flirteaza cu el de pe alt id de messenger si spune`i ca esti o blonda ii spui ceva sa semene cu placerile lui si vorbesti cu el ii zici ca va potriviti, etc.Bafta

| brunettegirll14 a răspuns:

Poi te-a inselat. happy

| Vera :x! a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa vorbesti cu el foarte deschis si foarte serios