| 4l3x4nd3r a întrebat:

Buna am o curiozitate ce sar intimpla daca mas comporta cu tote fetele cum as vrea s le cuceresc? Sar indragosti ele de mine? Sau ar fi reciproc? Ce parere aveti despre asta? Un sfat?
Stiu ca este cam ciudat dar nu rspundeti toate prostiile posibile raspundeti la intrebare nu criticati!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te-ar trata drept imatur si neserios,ti-ai pierde credibilitatea urgent.
Nu poti sa-i spui codasei clasei ca e minunata si sa-i zambesti si sa te plimbi cu ea in pauza si,acelasi lucru,si colegei de banca,subtire, inalta si cu cei mai albastri ochi din lume!
Fetele vor mirosi teatrul de departe!
Fii sincer si... diplomat.
Pe scurt, fii baiat destept.
Bafta!

3 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel, unora le place asta, altora le place aia etc., daca vrei sa cuceresti cat mai multe ai nevoie de experienta sa cunosti cat mai multe caractere de fete, deci baga mare si vezi fiecare gen de fata ce chestii o atrag. happy

| giulia890 a răspuns:

Eu chiar vreau sa te critic.nu stiu cati ani ai, dar totusi sa scrii inveti in clasa 1. Daca nu ai merge degeaba la scoala, si ai invata sa scrii corect... poate ai sa-ti gasesti si tu o fata si nu ai mai fi atat de complexat.Bafta

| ghostwriter a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu.Eu am 17 si iti spun din proprie experienta nu fa asta! Eu am inceput sa ma comport cu fiecare fata pe care o cunosc si cu care fac cunostinta de parca as fi un casanova, un don juan ce vrea sa fie cu toate deodata si de fapt cu niciuna si la un moment dat am cunoscut o fata care este mai mica decat mine cu un an.Ea este a10a eu a11a si chiar a inceput sa imi placa nebuneste de ea dar ea, stiind ce casanova sunt eu si ca daca sunt cu una alerg in acelasi timp dupa 10, mi-a dat cu flit iar eu am ramas cu ochii in soare chiar iubind acea fata.Fii serios, fii tu.Nu alinta prea tare fetele dar nici nu le alinta deloc,iesi la o cafea, nu fa glume proaste hai ca stii, esti mascul.Bafta