| adam3 a întrebat:

Buna,
Am o curiozitate mai mult si sper ca cineva de aici sa ma poata lamurii.
Saptamana trecuta, am fost in toaleta unui mall, unde la ultimul pisoar era un tip care isi facea nevoile (cred). Eu am intrat intr-o cabina, am iesit. Pana aici, nimic ciudat. Cam dupa 2 ore si jumatate (sau chiar mai mult), cand am mers din nou la baie, tipul era tot acolo, in aceeasi pozitie. Intrebarea mea e: cum poti sta asa, atat timp, iar daca ai probleme, de ce nu ai merge intr-o cabina?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mai degrabă e vorba despre un voyeur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Nenea, ce inseamna cuvantu' ala? happy

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Întreabă-l pe Google!

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca a stat acolo doua ore, probabil a ajuns cu putin inaintea ta din nou.

| Adiadictie a răspuns:

Si in Timisoara e la fel. de aceea sunt malluri