| Andreeaionescu3 a întrebat:

Buna, am o dilema... daca nu ai o viata sexuala activa de mai bine de doua luni exista vreun risc medical?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Sexul nu e o nevoie vitală pentru organism.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa nu ai viata sexual 2 ani sau chiar 20 de ani, ca nu ti se intampla absolut nimic, este la fel de sanatoasa si chiar protejata de BTS sau sarcini nedorite.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| doctorandus a răspuns:

In principiu, nu. Dar pe urma va fi dificil sa te reapuci de facut sex, cel putin daca nu te masturbezi intre timp.

| dullcat a răspuns:

Raspunsul e nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Cum până la vârsta la care ți-ai început viața sexuală nu ai avut nimic, nici de acum nu o sa ai.

| carevaescu a răspuns:

Se lipe...
Nu, nu vei avea nimic. Poti ramane inactiva indefinit fara griji.