| ghetar a întrebat:

Am o dilema foarte mare. De obicei vaginul meu este foarte stramt dar in unele zile se largeste fara sa fi facut sex. Va rog sa-mi dati un raspuns!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o explicatie logica. Vaginul un organ musculos, fiind format dintr-o succesiune de muschi circulari, care in timp prin masturbare intravaginala sau sex, devin elastici in cazul in care sunt "antrenati" si supusi periodic la intinderi si reveniri repetate. Printrun asemenea mod de actionare asupra muschilor circulari, acestia se lungesc si devin mai elastici dar si relaxati insa stransi, cand nu actioneaza nimic asupra lor. Deci nu inteleg din ce motiv vaginul tau s-ar largi si si-ar reveni daca nu actioneaza nimic asupra muschilor. Vaginul se largeste si se muleaza pe penis indiferent de grosimea penisului care-l penetreaza insa se produce acest lucru doar in momentul in care ceva actioneaza asupra lor, nu asa pur si simplu fara vreun motiv plauzibil.