| SnackEyes a întrebat:

Am o fosta colega care, de fiecare dat cand intra mess vb mult cu ea la microfon cu web etc. Ininte sa plec in Spania i-am spus ca-mi place de ea, si de atunci defiecare dat ma intreba : Ma mai placi? ...Eu zic DA fireste. Cand terminam conversatiile mai mereu ma pupaceste. Oare ma place si ea pe mine. P.S.: Cand am incercat sa o sarut nu a vrut sad

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Poate nu a vrut pentru ca este timida...
Acuma... depinde ce faci tu in Spania si cat timp stai acolo. Daca te intorci curand, mai incearca odata si vezi daca de data asta iese ceva cu ea.
Daca ramai acoo, imi bine ia-ti gandul. Relatiile la distanta nu aduc decat suferinta si durere.

| SnackEyes explică (pentru JulyStorm):

...happy In Spania satau doar la scoala vacantele in RO. Timid sunt eu nu ea ..Ms de rasp FUNDA DE LA MN PT TINE laughing

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,fi sigur ca te place

| claaau a răspuns:

Pai avand in vedere ca ea vorbeste cu tine si iti da webul sau ti l-a dat eu zic ca te place si in legatura cu sarutul poate nu a fost pregatita sau poate nu stie sa sarute, stai si tu mai mult de vorba cu ea si intreab-o daca te place si daca vrea sa intrati intr-o relatie, gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut!

| WildDream a răspuns:

Nu stiu daca te place pe tine dar stiu sigur ca ii place ca tu o placi tongue