| dragonu3 a întrebat:

Buna am o intrebare am 14 ani aproape 15 si am in clasa o fata pe care o plac de vreo 3-4 luni dar nu am avut curajul sa ii spun eu sunt mai timid de felul meu la scoala o iau in brate fara sa vrea ea spune ca nu ma suporta dar inainte sa spuna asta zambeste. mai nou am vrut sa ii dau o lectie unei prietene de a iei si nu am vorbit cu prietena ei toata ziua iar acum ea nu vorbeste cu mine acesta ar putea fi un semn ca ma iubeste? a si inainte sa nu mai vorbeasca cu mine a spus ca nu o sa mai vorbeasca cu mine ca sa imi dea o lectie ce sa fac imi este foarte greu sa recunosc ca imi place de ea. dau funda celui mai increzator raspuns sad

Răspuns Câştigător
| Maskeried a răspuns:

Dragonu3. Dragostea la 15 ani e mai instabila ca plutoniu. Nu pot sa spun daca ii place, insa cred ca te simpatizeaza. Ce trebuie tu sa faci, e sa lasi jocurile copilaresti (chestia cu stransu in brate) si sa-i spui exact ce simti. Doar du-te la ea si spune-i ca o placi, insa nu cand e cu prietenele ei. Incearca sa o prinzi singura sau inconjurata de necunoscuti. Vezi ce zice si cum reactioneaza, apoi da-mi un mesaj. Doctor Ulucius rezolva tot.

Iti urez mult succes prietene. happy

| dragonu3 explică (pentru Maskeried):

Bine mersi o sa incerc dar o sa fie greu si foarte emotionant

6 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

Va comportati cam imatur, fara suparare. Du-te si spune-i ce simti. Direct si fara ocolisuri. Bafta! :*

| dragonu3 explică (pentru 7639781254):

Imatur? bai deci am 14 ani ce ar trebui sa fac sa ma duc direct sa o intreb daca vrea sa faca s.x nu sunt eu de ala eu sunt timid si romantic

| 7639781254 a răspuns (pentru dragonu3):

Trebuie sa te duci sa-i spui ce simti, nu sa o intrebi daca vrea sa faca sex cu tine.

| dragonu3 explică (pentru 7639781254):

Stiu ce trebuie sa fac dar e foarte greu nu stiu cum sa fac acest lucru sad

| GeorgiaaRose a răspuns:

Ugh! Din câte am citit o cam terorizezi, fără supărare. laughing
Eşti prea insistent şi faza cu lecţiile, WHAT? Sunteţi la grădiniţă?
Cred că şi-a dat şi ea seamă că o placi şi dacă nu a spus nimic până acum, ori nu te place, ori e timidă.
Aşa că du-te şi spune-i ce simţi.