| CrezyLove555 a întrebat:

am o intrebare.am avut o ora si am mers in clasa unui baiat.si acel baiat se plimba pe langa mine.si mi-a pus mana pe umar si m-a intrebat ca ce fac si chestii. Apoi o colega a inceput sa spuna ca mia stat bine cu fostul prieten si apoi baiatul a inceput sa o injure unpic si sa ii spuna ca sa taca din gura si chestii...ma place? adica e mai mare la clase decat mine

Răspuns Câştigător
| LetsHaveFun a răspuns:

"mia stat bine cu fostul prieten si apoi baiatul a inceput sa o injure unpic si sa ii spuna ca sa taca din gura si chestii"
E gelos, si cretin.Probabil o sa te bata, sau ceva mai rau.Detectez compulsivitate si stupiditate, si de la tine, si de la el.

| d3javw a răspuns (pentru LetsHaveFun):

Detectezi bine:s genul de persoane care cred ca tot ce zboara se mananca

3 răspunsuri:
| XxcorixX a răspuns:

In primul rand te sfatuiesc sa scrii corect. Apoi, sa-i spui fetei aleia sa nu se mai bage in seama cand un tip iti acorda atentie.Nu stiu ce sa spun:Te place, nu te place? E greu, poate a fost doar gelos.

| ana93 a răspuns:

Doamne futene pe toti si scapam de greutatii du-te in Ungaria ca esti o rusine pentru romance