| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Am menstruatia regulata. Luna trecuta am avut o durere ascutita in partea stanga jos care a aparut deodata cu ciclul. Ma durea asa de tare incat am plans. Am luat nurofen, ceva medicament pentru infectii urinare si dupa ce mi-a trecut ciclul a inceput sa se diminueze durerea pana a disparut. Luna aceasta insa nu mi-a venit ciclul si nici nu am simptome cum ca ar veni. Tin sa mentionez ca luna trecuta am urmat si un tratament micotic. Ce poate fi sau ce ar trebui sa fac? (insarcinata nu are cum sa fiu pentru ca sunt virgina )

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să apelezi de urgență la ginecologul tău curant. Posibil să fie un chist ovarian.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca esti virgina, o consultatie ginecologica ar putea reprezenta o solutie mai mult decat bine venita. Multa sanatate!

| Teo29 a răspuns:

Mergi la ginecolog, cauta la privat pe cineva competent. Sfaturile de aici s-ar putea sa nu fie potrivite la problema ta medicala

| Roberrt21 a răspuns:

Ciclul menstrual se poate deregla uneori, si sa întârzie sau sa vina mai repede