| BuhBlah a întrebat:

Buna
Am o intrebare:
Daca mi-am excitat DOAR clitorisul pana am ajuns la orgasm inseamna ca nu mai sunt virgina?!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai facut-o singura, esti virgina. Daca a facut-o un partener, atunci nu mai esti virgina.

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca ai himenul intact, esti considerata virgina, fizic vorbind. Oricum, virgina, moral, esti pana cand ai un contact intim cu un partener.happy

| unione a răspuns:

Mai tu nu ai lectii pentru maine?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cât timp himenul nu ţi-e rupt, eşti virgină...

| GuessWho a răspuns:

Ce idiotenie.
Virgina esti pana cand o sa ai primul contact sexual.

| mario a răspuns:

laughinglaughingnu draga mea,, daca nu ai bagat alte obiecte sau stiu eu ce acolo,, nu ai cum sa te dezverginezi.asta a foast daoar excitatie... iar daca simpti nevoia asa tare, ar trebui sa iti incepi viata sexuala.winking

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Da, mai esti.
Pierderea virginitatii se face atununci cand intretii relatii sexuale cu un baiat sa te masturbezi cu un obiect casant(vibrator...etc.), trebuie sa ti se rupa himenul care se afla in vagin.Sa speram ca te-am facut inteleasa si ti-a trecut grija, bye.

| BurnAlex a răspuns:

Esti virgina atata timp cat penisul nu iti penetreaza vaginul! Daca il penetraza altceva:-p, at esti virgina moral!big grin

| TheMihutz a răspuns:

Doamne, o sa nasti!

| Andrreachiriac a răspuns:

Da, mai esti vrigina daca ti-ai excitat singura clitorisul si eu fac des asta, si imi place la nebunie
Ia te rog id´u meu dj.nikol sa vorbim te astepthappy