| Dragutzz a întrebat:

am o intrebare.

Daca te auto.maturbezi, mai pe intales iti faci laba, iti ies cosuri? Cine da un raspun corect dau fundita

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dreptate. Si cand faci sex ies.

| R_8074 a răspuns:

Nu, tocmai ca iti dispar

| Pho3nix a răspuns:

Auto marturbezi? Tu te masturbezi cu o piese auto?

| unione a răspuns:

Nu iese nimic! EE, doar daca ejaculezi...

| AndaWest a răspuns:

Faci buboaie

| Allexis a răspuns:

Nu exista "auto masturbare", ci doar masturbare. Si nu iti ies cosuri de la masturbare. Iese doar sperma.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

îți pică penisul

| CodrutM a răspuns:

Nu vad legatura. Mai bine consulta un dermatolog daca zici ca ai cosuri, apoi un medic si un psiholog daca crezi ca le ai de la laba.
"Succesuri"!

Răspuns utilizator avertizat
| iLexii a răspuns:

Nu iti ies straight face De ce se-ti iasa? rolling on the floor Fundoi pls? big grin

| iLexii a răspuns:

Nu iti ies straight face De ce se-ti iasa? Fundoi pls? big grin

| Broadband a răspuns:

Ba faci par in palma
las-o dracul
hai la femei laughing

| pitcrv a răspuns:

Nu
cosurile ies datorita pubertati

| TanyaX3 a răspuns:

Nu are nici o legaturalaughing), si ai scris auto-masturbezi ca sa nu fie asa simplu?laughing)

| Carllla a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura. Cosurile apar de la pubertate, dar si de la alimentatie, in cele mai multe cazuri. Asa ca, no stress, dar ar fi bine sa-ti gasesti o prietena stabilia, n-ar fi mai bine?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu logic da te simti ff bine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

oleleeeee lumeeeee! ce de masturbatori pe'acilisheaaaaa, cred ca voi sunteti elita ca asa raspunsuri bune nu am mai citit rolling on the floor

| Korsicanu a răspuns:

Nu omule nu iti iese nici un coslaughing E mai rau daca nu te descarcilaughing Si e ceva normallaughing Si astea micile cu parul lung o fac (girls) doar ca o dau pe ocolitelaughing