| Katherineeeeeeee a întrebat:

am o intrebare : de seara cand ma vad cu iubitul meu as vrea sa il musc de buza :d si nu stiu cum
imi explicati va rog?
funda

7 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu vrei sa te invatam si cum sa te stergi la fund si cum sa clipesti? Musca-l. ce e asa de greu? Doamne, ce generatie de limitati... nu sunteti instare sa faceti nimic.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Cum se musca, dar vezi sa nu iti ramana buza lui in gura laughing

| MariusILY a răspuns:

Il abordezi ca un sarut iar atunci il musti hai ca nu e greu big grin

| mona a răspuns:

Cu dintii

| Diavolulestefemeie a răspuns:

rolling on the floor) Dmne :* Pur si simplu at cand va sarutati:smug apucal incet cu dinti de buza smugbatting eyelashes

| SupraDozaDeVise a răspuns:

In principiu poti sa faci la fel si tu, nu exista un standard pre stabilit in acest caz si nici o arta mare.
Musca-l usor si tu cu buzele ori cu dintii, o sa-i placa oricum ai face asta cat timp nu-l musti sa-i provoci durere.
Stiu ca te pierzi uneori dar cu ceva curaj poti incerca, azi un pic, maine un pic iar ulterior totul sa devina ceva mult mai usor si chiar banal. happy
Sa va iubiti mult!

| mariumarius a răspuns:

Poate la sfarsitul unui sarut...dar sal musti bine ..pe mine m-a muscat pana mi-a dat sangele vb foarte serios, dar am o relatie cu ea de 3 ani si ne cunoastem foarte foarte bine, iar la tine nu stiu poate nu o sa vada asta prea bine nu stiu ce sa zic... sper sa te fi ajutat