| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o întrebare. Eu cu iubitul meu am stat 8 ore sa ne excitam și tot nu am reușit sa facem ceva. Nici unu dintre noi nu a avut orgasme. Oare facem ceva greșit?

8 răspunsuri:
| InfoGirl a răspuns:

Poate inca nu sumteti pregatiti pentru asta, trebuie sa mai asteptati sau sa incercati alte metode de a va excita.

| kavasaki99 a răspuns:

Câ-ți ani aveți?

| PureIntentions20029 a răspuns:

Ati stat sa va excitati? Adica a fost doar preludiu? Bine, daca ati facut sex si nu ati avut orgasm, ati putea incerca pozitii noi, roleplay, dar sa stii ca uneori vine si din subconstient si daca nu sunteti pregatiti mai bine asteptati, eu zic sa asteptati inca un pic si pe urma sa reincercati! Spor la treaba happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa 8 ore de sarutari, mangaieri si alte miscari de trupe nu v-ati excitat, inseamna ca aveti probleme cu organele sexuale. Consultati un medic ginecolog, fata, si un medic urolog, baiatul, pentru a vedea de ce nu v-ati excitat in cele 8 ore.

| mihai69 a răspuns:

Sigur nu faceți nici ce trebuie, nici cum trebuie.

| piSsuletZ a răspuns:

Pai eu cred ca ai făcut, trebuia sa te bagi cu botul la microfon! laughing

| ioanapisocea a răspuns:

Trebuie doar să încercați mai tare (vreo 25 de ore ar trebui să fie OK)

| kandaraki a răspuns:

Cum ati stat? pai daca ati stat cum vrei sa va excitati? daca stati ca prostii si nu va sarutati, nu va mangaiati, nu va atingeti cum vrei sa va exictati?