| flyproject a întrebat:

Buna am o intrebare imi place de o fata na ia s-a dat seama am tot vb cu ia o luna si am chemat-o in oras da na a zis ca nu stie bla-bla bine e cam timida ia a zis la un prieten ca sunt cam disperant ce ziceti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tu daca ai actionat cu un comportament mai ciudat ea tea vazut ca disperat de aceea a zis asa. Poarta-te mai linistit vezi daca de exemplu maine ii zici ca (vrei sa iesi cu mine in oras?) spune-i ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat inainte si asteapta 3 zile pana iti raspunde daca nu zice nimic atunci las-o in pastele masii ca nu merita sa stai dupa curul ei.

2 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Sa inveti sa scrii in romana ca eu n-am inteles nimic.

| Anonima264 a răspuns:

Fii tu insati!