| Ccasandra39 a întrebat:

Buna, am o intrebare imi puteti raspunde va rog repede si clar
De curand am avut un act sexual cu noul meu iubit si i se pare ceva socant ca eu in timpul actului eram foarte udaa dar foarte uda insa fara a avea orgasm, el ma contrazice ca e imposibil sa fiu asa de uda si sa nu fi avut orgasm, imi spuneti cineva daca e normal sau nu

Răspuns Câştigător
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cum spuneam mai sus, e ranit in orgoliu ca nu ti-a putut oferi orgasm.
"e prima data cand intalneste asa ceva "
Inseamna ca habar nu are ce inseamna orgasmul la femei. N-ar avea cum sa il rateze.
Faza orgasmica este marcata prin declansarea incontrolabila, durand cateva secunde, de contractii ale muschilor vaginului si perineului.
https://www.dm.ro/......ei-2406538

17 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca ai avut orgasm sau nu.
Nu are treaba orgasmul cu lubrifierea (a fi uda).

El acum e ranit in orgoliu ca nu ti-a putut oferi orgasm. Asta o sa se intample dupa ce va cunoasteti foarte bine, cand o sa-ti stie punctele erogene si cum sa le stimuleze.

Intreaba-l daca ar prefera sa il minti ca ai avut orgasm.

| Ccasandra39 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Eu sunt foarte sigura ca nu am avut niciun fel de orgasm, insa el spune ca e imposibil la ce ura am fost sa nu fi avut orgasm ca poate confund eu, zicea ca e prima data cand intalneste asa ceva sa fie uda femeia asa tare si sa nu fi avut orgasm,

| Ccasandra39 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Vreau doar sa stiu daca e normal sau nu, pentru ca nici mie nu mi s-a mai intamplat asta, este prima oara si pentru mine, sa nu am orgasm dar sa fiu asa de udaa?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog sa te consulte, ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

E oarecum normal, doar erai excitată. Normal era să fi avut orgasm dacă tot te-ai excitat așa puternic, dar asta nu e și neapărat necesar.

| Ccasandra39 explică (pentru CristiDinBucuresti):

23 de ani, ar fi neaparat sa merg la ginecolog?

| Ccasandra39 explică (pentru mihai69):

El zice ca e imposibil asa ceva, o ramas socat, ca nu am avut orgasm, el zice ca acela o fost orgasm pentru ca eram uda tare, i-am explicat ca nu o fost orgasm, insa nu ma crede si ma cam enerveaza situatia, da am fost uda, foarte uda insa nu am avut orgasm, eu nu vad ce va socant insa el saracu o ramas cu soc nu i s-a mai intamplat pana acum?

| Robert2526 a răspuns:

Este foarte normal, nu e nimic ciudat. In functie de cat de excitata esti si de momentul ciclului menstrual, esti mai uda sau mai putin uda. Nu e nimic dubios, sa nu mai fie socat

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ccasandra39):

Pt ca n-ai avut orgasm? rolling on the floor

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ccasandra39):

Nu i s-a mai intamplat ca femeia sa aiba orgasm. Habar nu are cum se manifesta un orgasm.
Spune-i sa mai incerce happy

| Ccasandra39 explică (pentru Robert2526):

Eu i-am explicat, dar degeaba, zice ca n-are cum sa fii atat de uda fara sa fi avut orgasm, ca udatu ala o fost orgasm si nu mi-am dat eu seama, ca e imposibila treaba asta sa fi asa tare uda si sa nu fii avut orgasm, deci nu stiu ce sa mai cred?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Multumesc pentru funda happy

| mihai69 a răspuns (pentru Ccasandra39):

E întrebarea lui standard, în loc de răspuns util. Indiferent despre ce este vorba, pe el îl interesează vârsta celui care întreabă.

| mihai69 a răspuns (pentru Ccasandra39):

Chiar că nu știe cum e orgasmul la femei. Bine, culmea este că la fiecare este ceva aparte, nu prea e identic la toate, dar câteva particularități se manifestă relativ asemănător.

| mihai69 a răspuns (pentru Ccasandra39):

Și dacă dormi și ai orgasm (datorită unui vis erotic), tot știi. E imposibil să ai unul fără să știi!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ccasandra39):

Dupa inceperea vietii sexuale ar trebui sa mergi la ginecolog de 2 ori pe an, sa te consulte sa iti schimbe anticonceptionalele daca folosesti, sau sa iti dea anticonceptionale daca ai ciclul menstrual dereglat. Sanatate multa.

| Robert2526 a răspuns (pentru Ccasandra39):

S-a uitat la prea multe filme porno. Udatul ala si orgasmul nu au legatura...