| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Bunahappy am o intrebare.
Iubitul meu Le'a zis celor mai bune prietene ca nu mai este cu mine de ceva timp, desi noi acum suntem impreuna.
Iar altei prietene nu i'a spus asa.
Mi s-a mai intamplat odata sa ii zica asa si dupa aceea sa se desparte de mine, dar din moment ce i'a zis acelei fete ca inca mai e cu mine nu cred ca o sa faca asta.
Voi ce credeti?
Funditahappy

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Cred ca ai place de alta fata si de asta a zis asa. fi si tu mai mandra nu-ti calca mandria. ce e asta nu-s cu nimeni si el e. un baiat care iubeste o fata nu face lucrurile astea. vorbeste cu el si vezi daca mai vrea sa fiti impreuna. pentru ca el cam minte in relatie dupa cum se vede dupa comportamentul lui.