| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Buna am o intrebare.

Iubitul meu Le'a zis celor mai bune prietene ca nu mai este cu mine de ceva timp, desi noi acum suntem impreuna.

Iar altei prietene nu i'a spus asa.

Mi s-a mai intamplat odata sa ii zica asa si dupa aceea sa se desparte de mine, dar din moment ce i'a zis acelei fete ca inca mai e cu mine nu cred ca o sa faca asta.

Voi ce credeti?

Fundita

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună!
Dacă le-a zis prietenelor tale că nu mai este cu tine,inseamnă că deja plănuieşte să-ţi dea papucii.El ştie că dacă le va spune prietenelor tale, acestea îţi vor spune automat şi ţie.
De aceea, doreşte să transmită acest mesaj indirect.