| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.La doua partide repetate de sex neprotejat(.) Stiu de acel lichid preejaculatorcare contine spermatozoizi, iar ca sansele de a ramane insarcinata sunt intre 4% si27%. DUPA DOUA PARTIDE DE SEX NEPROTEJAT SANSELE DE A RAMANE INSARCINATE SUNT DUBLE sau la fel? funda!winking(nu-s eu in postura aia. vreau sa aflu doar, multumesc!)

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai logic, tu ce zici?! La tine e totuna daca mananci 2 ciocolate sau una?! Riscul e mai mare, evident!

Dar de ce RISCATI, mai fetelor?! - voi de boli nu ati auzit?! Sunt cateva zeci, extrem de nasoale, si cateva chiar MORTALE!

Ce-i in capul vostru?! Nu vrea cu Prezervativ, sa-ti fie clar ca : UNU - Nu te respecta!
DOI - Nu ii pasa de sanatatea si fertilitatea ta!
TREI - esti doar un obiect sexual pentru el!

Etc, etc.

Faceti Petting, sau NUMAI cu PREZERVATIV!

5 răspunsuri:
| neynya_4078 a răspuns:

La o partida de sex neprotejata exista sansa de a ramane insarcinata.La a doua, poti sa fi deja insarcinata de cand ai intretinut prima partida. Nu-ti dublezi sansele, doar te joci cu focul.Nu s-a intamplat prima data, se poate intampla a doua oara. Ori folosesti prezervativul, ori te poti trezi cu un bebe sau alte boli venerice.

| Gigiku a răspuns:

Pai ai avut 2 sanse sa ramai insarcinata... nu sunt duble, doar ca ai facut aceeasi prostie de 2 ori happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam sa aflu mai multe chestii. multumesc. Sunt constienta de toate lucrulile acestea. NU`s eu in postura asta! va multumesc.

| Mya a răspuns:

Daca ti-am spune noi ca nu, ai fi mai linistita? Te ia valul o data, dar sa repeti greseala si sa te gandesti la proportiile riscului de a ramane insarcinata, fara sa socotesti si bolile pe care le poti capata...se numeste inconstienta! Deciziile iti apartin, dar gandeste-te daca vei fi suficient de puternica incat sa-ti asumi greseala, fiindca daca acum ai fost norocoasa si ai scapat, data viitoare nu se stie daca lucrurile iti vor mai surade! Traiesti tu clipa, dar iti poti schimba viitorul intr-un mod pe care l-ai regreta.

| 80Cris a răspuns:

Exista pastila de a doua zi! Se numeste Postinor.