| ElenaCristina19 a întrebat:

Buna am o intrebare la voi, daca faci sex neprotejat si partenerul nu a ejaculat si peste o saptamana apar menstruatile, poti ramine insarcinata?

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Atata timp cat nu a ejaculat in vaginul tau, poti sta linistita!
Nu ai cum sa fi insarcinata!
Pe viitor protejati-va, sa stai fara grija apoi!

| Adry05 a răspuns:

Din moment ce ţi-a venit menstruaţia înseamnă că nu eşti însărcinată. Data viitoare protejază-te să fii sigură. Apropo, nu există plural la menstruaţie. Ajunge să zici : a apărut menstruaţia.

| MaDuTzZuL a răspuns:

Sincer sa fiu. daca nu ejaculeaza nu ar trebui sa ramai. nu cred ca a rezistat el ca nu ai cum sa te tii doar sai pui dop. sau prezervativ. daca ai facut se poate. SFat Ia Pastile Anticonceptionale big grin