| LuminitaRoz a întrebat:

Buna!
Am o intrebare legata despre baieti, si inainte se a o posta vreau sa intelegeti ca nu e vorba despre mine, nici despre altcineva in afara de propia-mi curiozitate.

Un baiat, dupa ce primeste papucii de la o fata pe care inca o iubeste, incepe sa se foloseasca de o prietena foarte buna de a lui sa o uite, si ea indragostita de el [ ea fara sa stie ca el doar o foloseste ]. Dupa ce baiatul isi da seama ca greseste si o paraseste intr-un mod foarte urat, ea incepe sa sufere si sa planga. Credeti ca acel baiat ar putea sa isi da seama vreodata ca o iubeste? S-ar putea indragostii de ea?big grin

4 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Da

| kaileemckenzie a răspuns:

Uhhh...nu prea stiu ce sa zic depinde de personalitatea baiatului, dar este posibil sa se indragosteasca de ea numa ca fata...trece mai departe big grin

| JokerV a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

oh go on I s-a intamplat si prietenei mele :X E chiar cea mai buna prietena a mealove struck I s-a intamplat cu fostul meu iubitstraight face Ea a suferit foarte mult dupa el si inca sunferastraight face iar el nu s-a indragostit de eastraight face inca se tine dupa minestraight face deci eu cred ca daca pana acum nu si-a dat seama ca o iubeste nici nu o sa-si dea seama vrodatastraight face asta e doar parerea meastraight facetongue