| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Nu stiu dar fostului meu prieten inca tine la mine.cred. thinking nu stiu. dar de cateori vorbim vrea sa ne vedem si asa dar cateodata imi zice ca sa il las in pace si sa nu il mai prea caut dar la sfarsit tot el vine la mine. Ce sa cred? Va rog ajutati`ma. happy Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

Clar tipul e cam indecis,asta imi dai de inteles thinking Oricum eu cred ca mai are ceva in sufletul lui pentru tine, ceea ce e bine.
Probabil iti spune sa il lasi in pace pentru ca ii face rau sa vorbeasca cu tine...dar din moment ce " tot el vine" la tine inseamna ca inca te mai place, inca mai are ceva pentru tine love struck.
Daca si tu mai tii la el. poate ca nu ar fi o idee rea sa reluati relatia.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta!

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Of Doamne. sigur ca te mai vrea. o persoana care nu conteaza in viata noastra nici nu ii acordam existenta, nu ca etentie. eu zic ca Mai aveti o sansa. dar daca nu il mai vrei, fate amic cu el, ca sa ise vindece si lui rana, daca tie ti-a trecut.

| briosicabriosel a răspuns:

Buna...
El inca te iubeste, nu ca tine la tine, alt fel cum iti poti explica ca iti spune sa il lasi in pace? pentru ca sufera ca este fostul si nu actulalul, si dupaceea se intoarce ca ii este dor de tine, de surasul tau, de vocea ta. Asta e parerea mea. sper ca te-am ajutat

| foxsilver a răspuns:

Eh,asa da.Acum ai pus intrebarea la categoria corecta si acum iti voi da un raspuns corect:daca nu exista vreun alt iubit in viata ta, lasa-l in pace si vezi in ce ape se scalda.Barbatii de multe ori nu stiu ce vor in viata si de aceea au nevoie de timp si spatiu ca sa afle.Ai rabdare si incearca sa afli, usor, ce vrea el de la tine.Asta doar daca-l mai iubesti.