| Mihaela84_5882 a întrebat:

Am o intrebare, pe 24 septembrie am avut un contact sexual neprotejat...in ziua urmatoare am simntit o sensibilitate usoare a sanilor (o simt si azi)... e posibil sa fiu insarcinata? Apar simptomele sarcinii atat de repede? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeniAli14 a răspuns:

Simptomele apar doar dupa 14 zile de la contacutl sexual

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e semn de sarcina. Simptomele sarcinii nu pot aparea mai devreme de 3-5 saptamani de la conceptie. Asta nu inseamna ca e imposibil sa fii insarcinata, doar ca asta nu e un semn de sarcina.

| lyrics a răspuns:

Intarirea sanilor si aceasta durere usoara poate fi si din cauza menstruatiei.
face parte din sindromul premenstrual.
mie cu o saptamana inainte de ciclu mi se intaresc sanii si ma dor.
daca nu trebuie sa-ti vina curand... aasteapta sa treaca 21 de zile de la contactul sexual neprotejat cu prima urina de dimineata. 24 de zile cu urina de peste zi.sau 7 zile de la intarzierea menstruatiei.

| JeSa a răspuns:

Mihaela84,
Posibil. Fa-ti un test de sarcina sau du-te direct la medic.
Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sigur esti insarcinata, dupa asta o sa apara si voma...