| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o întrebare. Pe data de 5 am avut primul contact sexual protejat, acum trecând fix o săptămână mi-au apărut simptome ca: greață, nu pot mânca nimic, sâni dureroși, sensibilitate la mirosuri. Poate aceste simptome să arate o sarcină? Mai ales atât de repede, intr-o săptămâna? Țin să menționez că menstruația încă nu mi-a apărut după acel act sexual, ea fiind mereu neregulată, nu pot să știu sigur când va veni. Prezervativul era întreg, nu a curs nimic din el. Poate să fie toate aceste simptome începerea menstruatiei sau o sarcina? Merita sa fac un test peste o săptămână dacă nu-mi apare ciclul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil!
Simptomele de sarcina apar DUPA 3 sapatamani de sarcina, niciodata inainte.

| ywar a răspuns:

Ai mancat stricat de la ca.ef.ce sau mecdonaltz

| 19Mary19 a răspuns:

Nu apar simptome după o săptămână, mai degrabă simptome pentru aproprierea menstruației.

| Ella66 a răspuns:

Poate sa iti vina menstruatia mai mult ca sigur