| maryse_9270 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care au vazt filmul "Girl Interrupted" (Tinerete Furata):
A-ti vazut ca mai spre sfarsitul filmului Angelina Jolie (Lisa) o intreaba pe Winnona Ryder (Sussana) : "Ce? Ce s-a intamplat? Nu ma mai placi?" Adica eu ce sa inteleg ca ele doua erau bisexuale (bine, asta ar zice mai multi care au vazut filmul, dar nu suntem siguri...si de asta va cer si voua parerea) oricum pe parcursul filmului din conversatii, mimica, si gesturi asta reiese... dar voi ce credeti?
Funda!

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu mai stiu exact, dar era fain personajul winonei ryder.

| AncaElla a răspuns:

E clar ca exista altfel de relatie intre cele doua, mai mult decat prietenie.Cred ca erau pur si simplu compatibile, nu as zice bisexuale.Mai era si scena din autobuz in care se saruta, iar susana era destul de rusinata, dar era clar ca erau atrase una de alta.Lisa era nebuna si avea nevoie de cineva aproape, iar Susana se potrivea, era inlocuirea fostei ei prietene care s-a sinucis din cauza ei si care statea in camera Susanei.