| bogdandinro a întrebat:

Buna am o intrebare pentru fete:cand aveti ciclu preferati sa fiti mai singure sau sa fiti in centrul atentiei adica sa vorbiti cu un baiat etc.Eu am o prietena buna si am incercat sa o linistesc etc. si nu prea vroia asta apoi am lasat-o in pace ce ziceti am procedat ok?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Si eu sunt de acord ca aceste lucruri sunt normale si ar fi ok sa nici nu para ca ne afecteaza cu ce, etc...nustiu exact daca ai procedat corect, dar cu timpul prietena ta sigur o sa se obisnuiasca si nu o sa mai procedeze asawinking

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu prefer sa am o viata normala si nimeni sa nu-si dea seama.

| Azµre a răspuns:

Totul depinde de persoană.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Pai,poate prietena ta, e mai timida! Acum depinde de fiecare fata! Tu ai procedat corect!

| looovee a răspuns:

Eu de exemplu, imi place sa fie singura, sa ascult muzica, sunt foarte nervoasa.

| Sinceritate a răspuns:

Da,e mai bine sa fie singura, altfel va cauta numai motiv de cearta, e foarte irascibila in perioada aia