| anonim_4396 a întrebat:

BUna ,am o intrebare pentru fete mai mult , scuze daca o sa fiu prea deschisa .Mi-a venit ciclu luna asta cam ciudat adica cind curge singe mai curce si singe inchegat (nu de multe ori ) .Este vreo problema ?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu. doar ca inca ciclul nu este reglat si de aceea ai asa si ai racit pe jos pe la ovare. stai linistita ca multe fete au asa. nu-i nicio problema:X

| luiza a răspuns:

Nu este nicio problema este normal sa iti vina si mici cheaguri de sange.

| 1000bodies a răspuns:

In perioada aceea a lunii corpul se curata de impuritati deci este absolut normal.

| drhotzu a răspuns:

Nu este nimic grav, este doar sange inchegat pentru ca nu a apucat sa se scurga destul de repede.

| HelloKittyA a răspuns:

Nu e nici o problema dragutaa, cred ca toate fetele se confrunta cu astaa.happy

| ceplmnume a răspuns:

Nu este nici o problema si mie imi vine asa... Se intampla pentru ca ciclul menstrual inca se dezvolta... Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji kiss