| Elenaiulia a întrebat:

Am o intrebare.
Poti face dragoste cand esti pe stop?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti face sex pe stop, dar nu-i indicat, fiind cea mai murdara perioada a fetei, cand jena si posibilitatea unei infectii, iti poate omorii toata "dragostea". In plus, sunt durerile pelviene din perioada menstruala care dimineaza placerea si riscurile aparitiei unei hemoragii, la care se supune fata.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da. La multe le place mai tare atunci. Doar ca aluneca mai bine si trebuie ceva mai multa atentie cu igiena, pentru ca esti mai vulnerabila!

| Byuska a răspuns:

Da poti daca nu iti este scarba sa zic asa numa sa ai grija sa nu te alegi cu o infectie ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Libidoul multor femei devine maxim in perioada menstruala. Chiar daca in perioada menstruala este considerata ca fiind aproape imposibila formarea unei sarcini, in cazul intretinerii de contacte sexuale este indicat sa fie folosit prezervativul. Multa sanatate!

| Durassica22 a răspuns:

Daca pe partener nu il deranjeaza sa se murdareasca de sange