| damini a întrebat:

Buna am o intrebare si am nevoie de un raspuns
baiatul de care imi place are o iubita dar de fiecare data cand ne vedem la scoala el sta mereu cu mine uneori ma imbratiseaza. Voi ce credeti ca si lui ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Kennedy95 a răspuns:

Pai vb cu el intreaba-l ce are de gand, daca are prietena sa te lase in pace pe tine, asta numai daca iti pl sa fi pe locul 2, spune-i ca daca vrea mai mult de o relatie de prietenie sa o lase pe respectiva si sa fiti voi impreuna.Nu te lasa cucerita asa usor de el chiar daca iti pl de el. Fi tare. Bft tongue

3 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

Asa cred dar cel mai bine te uiti la ochi si expresia fetei lui si daca zambeste mereu in preajma ta inseamna ca te place (astept fundita)

| ραтяίcία a răspuns:

Ar trebui sa'l intrebiwinking

| LaraDésire a răspuns:

In primul rand este foarte urat ce ii face iubitei lui. Gandeste. te ca asa ti.ar putea face si tie. Si din cate imi spui daca baiatul te.ar fi placut suficient de mult ar fi rupt relatia cu prietena lui si ar fi inceput una noua cu tine. Dar cred ca pentru el esti doar o rezerva ca atunci cand se cearta cu prietena lui sa vina la tine plangand stiind ca ii oferi umarul tau. Incearca sa apari cu un baiat la brat sa ii vezi reactia.