| joda14 a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa stiu daca este adevarat. Am auzit ca atunci cand fetele fac sex cand sunt prea mici (11-14 ani) ele nu mai cresc din punct de vedere al inaltimi. Este adevarat acest lucru.
Un prieten ma intreba daca si la baieti este posibil acest lucru daca fac sex sau se mas...ză.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Nu-i adevarat, dar creste riscul de cancer de col uterin de 10 ori din cate am auzit si citit.Plus multe altii posibile probleme de sanatate pe viitor.De ce sa incepi viata sexuala de la 11-14 ani? Gandestet ca toata viata vei putea face sex, chiar si cei de 60-70 de ani fac sex! Dar nu vei mai putea avea copilarie niciodata!
Si cum pana mea sa faci sex de la 11 ani, lumea asta e tampita rau de tot.

11 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Nu are nicio legatura sexul cu inaltimea unei persoane.

| Razvan03Andrei a răspuns:

Haha..joda14(pun pariu ca ai 14 ani) si faza cu "m-a intrebat un prieten" e veche laughing

| grab a răspuns:

Nu prea au legatura directa, dar daca le iei la bani marunti, da, un copil footut de mic in py2da are sanse mari sa fie toata viata lui footut de toti pe toate planurile pentru ca a ars niste etape. logic! happy

| greyhound a răspuns:

Nu e adevarat dar ar fi o buna propaganda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce talent ne-a luat el frate laughing Masturbeaza-te cu cap, nu face exces de zel ca dauneaza

| Vi003 a răspuns:

Cumpara-ti alta ruleta si manusi de box ca sa te mas...ezi.

| NickName01 a răspuns:

"Atunci cand fetele fac sex cand sunt prea mici", ele isi arunca in aer viitoare familie, si-o fac praf...

| khwewljewew a răspuns:

Și se mai și îngrașă dacă nu folosesc prezervativ...

| Dragonisgaby a răspuns:

Nu e adevarat o minciuna totala e fix pe dos tongue

| ciocio1993 a răspuns:

Nu,nu are nici o treaba.

| Aqsta a răspuns:

Nu frate, o-sa cresti, stai lin. Dupa parerea mea.dai inainte laughing