| IIssaIssabella a întrebat:

am o intrebare un pic ciudata. dc prostituatele nu pot avea copii? sau pot? daca vreti sa imi explicati. dau funda, restul vot

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele nu pot avea copii. Unele pot avea dar se feresc. Altele se folosec de alte gauri de cat cea normala...

| mgtow a răspuns:

Pot dar ele la cat prefera soseaua nu are timp sa-l ingrijeazca pe ala mic dar sa nu mai zic ca multe au boala HIV sau sifilis si nu merita sa mai faca un suflet condamnat la moarte, nimeni nu ar lua o panarama ca sa faca copil sau sa aiba o familie.

| dida11 a răspuns:

Unele pot avea copii unele unele nu pentru ca fac sex cu mai multi baieti

| ZamZoo a răspuns:

Nu au copii deoarece folosesc prezervativul si/sau fac sex oral.

| anss23 a răspuns:

Cum sa nu poata?!

| Heng a răspuns:

Probabil iau anticonceptionale sau pastila de-a doua zi laughing Sau au la ele baloane.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele pot, doar daca n-au facut avort si au ramas '' sterpe'', avortul e foarte periculos atat pentru bebelus, care sfarseste mort, si pentru mama care in unele cazuri nu mai poate face copii...si cele care pot o fac cu prezervativ... sau folosesc alte metode contraceptive

| Heather2001 a răspuns:

Cine te-a păcălit ca nu pot avea? sigur ca pot, dar nu vor:d

Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai stii cate fac intrerupere de sarcina...

| Seniorita17 a răspuns:

Avorturi fara numar...prezervative.anticonceptionale.multe altelelaughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumim ca ne-ai dat voie sa-ti raspunde,! Puteai sa dai o funda unuia si cate un vot celorlati. Banuiesc ca nu ti-ai rupt mana, intre timp!