| mihaelabld a întrebat:

Buna. Am o întrebare (vreau sa fie tratată ca atare) azi din sânul drept am fost strâns și din sfarc a ieșit un lichid, este posibil să fie vorba de ceva anume sau este normal acest lucru(Am facut....cu prietenul dar nu a terminat în vagin)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Avand sex neprotejat in perioada fertila poti ramane gravida, chiar daca el nu s-a terminat in vagin, asta putandu-se intampla daca a existat o masturbare anterioara sau partide consecutive de sex, unde exista deja sperma pe teava, care s-a scurg in vagin imediat cum penisul a fost introdus.

| mihaelabld explică (pentru Violleta2022):

Nu am facut in perioada fertilă era neprotejat dar nu am facut mult a pus-o de 2_3 ori...si la urmă a terminato prin masturbare... Uni spun ca poate fi de la alt ceva Dacă e numai dintr-un sân Acum nu stiu Sunt cu mii de ganduri în cap

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaelabld):

Ca sa ramai insarcinata, este suficient 1 singura penetrare vaginala si 1 singur strop de sperma (posibil din lichidul pre-ejaculator daca a existat o ejaculare anterioara sau partide consecutive de sex,) dar sa fii in perioada fertila, ca sa ramai gravida.
Atentie: joaca asta de-a sexul fara protectie este extrem de riscant, fiindca intr-o zi se intampla si accidentul si ramai gravida.

| mihaelabld explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru răspuns... Dar totuși luna asta mi-a venit menstruatia și eu o făcusem luna trecută...