| Adelinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am o mare dilema. De fiecare data cand eu si prietenul meu incercam sa ne sarutam, atunci cand el scoate limba, ma panichez si ma feresc brusc. Nu m-am mai sarutat pana acum si nu stiu cum sa o fac. Ce sa fac? cum sa fac? straight face

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii explici ca esti incepatoare si el te va invata.

| Negative a răspuns:

LoL,stai acolo si indura, doar nu ti-o baga limba sa-ti scoata amigdalelelaughing

| Mirela_7378 a răspuns:

Lasa-te dusa de val.Fa exact cum face el nu va fi greu.

| M3ntosana a răspuns:

Baga-i si tu limba in gurahee hee dupa totul vine de la sine.happy

| Vampixu a răspuns:

Nu trebuie sa te feresti de el. Spune-i ca nu ai mai incercat pana acum, iar el v-a conduce, tie fiinndu-ti mai usor. E ceva normal, nimeni nu cred ca a stiut din prima cum sa prcedeze la inceput, asta se dezvolta in timp happy. Eu cel putin, nici nu vroiam sa aud de sarut laughing. Nu e o rusine iar tu nu trebuie sa-i ascunzi lui asta. Te v-a intelege cu siguranta si v-a devenii placut. Pe de alta parte, ai putea sa nu te mai gandesti "Ma sarut si nu stiu cum!", gandeste-te mai bine ca esti cu el, iar atunci cand te saruti lasa-te purtata de val si asta iti va devenii un reflex. happy Bafta ~p

| andreeea12345678910 a răspuns:

Lasate dusa de val si scoate si tu limbadaca nu merge atunci zi ca nu poti

| sweetgirl99 a răspuns:

Ca o fi si greu...atunci cand vine spre tine nu intoarce capul...si apoi totul vine de la sine