| George1990 a întrebat:

Buna!

Am o mare nelamurire:
Am o prietena foarte buna,care se pare ca mi-a intrat la suflet si o vad mai mult ca o amica acum.
La inceput eu am avut impresia ca ea ma place,imi zambea tot timpul,ma tachina,imi scria mesaje chestii.
Ideea e oare ea ma place? Dupa coportamentul el asa pare, de curand am stat la ea peste noapte cu mai multi prieteni, steam in pat si o mangaiam si nu zicea nimic,ma mangaia si ea pe fata,si pe par.
Oare ma place? Ce sa fac sa-i zic ca o plac?
Faza e ca ea vorbeste cu ceva tip, da nu cred ca-s impreuna

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Spune-i asta, dar vezi sa stii sa o spui. Zi ca esti indragostit de cineva si dupa vezi reactia. Apoi zi cine este acel „cieva".

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Consider, ca, cel mai bine ar fi sa ii spui ca o placi, poate asta simte si ea pentru tine, cine stie. Mai bine sa ii spui cat mai repede ca sa nu isi gaseasca pe altul, daca nu are deja un iubit. Daca stai asa, te ve gandi ce s-ar fi putut intampla daca iti faceai curaj sa ii spui. Daca ii spui, orice s-ar intampla, vei sti ca ai avut curaj si ai incercat. Bafta! happy

| Eduard196 a răspuns:

Frate spune i asta neaparat. spune-i ca-ti place de ea. Te anunt ca e de bine. Dar spune i pana nu apare altul sa se bage

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai nu i zi arata-i