| IonelaNeagu a întrebat:

Am o mare problema, acum 5 luni am cunoscut un baiat sunt indragostita lulea de el.El are varsta de 14 ani, iar eu am 12. Totul a fost bine si frumoas pana cand el mi-a propus sa facem sex, eu prima data nu am acceptat si el apoi mi-a zic ca ma va parasi asa ca frica sa nu il pierd i-am facut sex oral. Problema e ca el a filmat si mie imi este frica sa nu o posteze sau sa o arate cuiva, dauu funda.

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Offf offf.
Esti extraordinar de tânără ca sa faci din astea... In primul si in primul rand, intra in setările contului la TPU si schimba numele de utilizator, da? Sa nu iti apara numele real. Fa asta acum înainte sa continui sa citesti.

Bănuiesc că ti-ai dat seama cat de mare a fost greseala asta, nu? Haide sa iti explic cum sta treaba cu relațiile totusi. Băiatul ăla nu te iubeste cu adevarat. Imi pare rau sa o spun asa insa te foloseste. Nicio relatie nu ar trebui sa fie bazată pe sex. Ce inseamna asta, ca daca nu faci sex cu el te părăsește? Lasă-l să te părăsească, ti-ai face tie o favoare. Stiu cum suna si stiu ca nu este ce ai vrea tu sa auzi insa cineva care face asta nu te iubeste... La vârsta asta, nu simti dragoste, simti atragere fata de cineva. Asta simte si el. Ai FOARTE MARE GRIJA si NU continua cu ceva mai serios.

Acum despre filmare. Pana nu scapi de ea, e periculos sa îl părăsești. Eu iti spun de acum ca multor baieti le place sa se laude cu sexul. Prin urmare, este posibil sa mai fi văzut cineva video, sau sa il vada pe viitor. Daca nu l-a trimis pe undeva, trebuie sa scapi de el din telefonul lui.

Deci uite ce ai de facut.

SCHIMBA NUMELE DE UTILIZATOR PE TPU!

Si spune-mi ce telefon are.
Vedem mai departe cum facem. O sa incerc sa ma gandesc la ceva. In cel mai rau caz le spui părinților și mergi cu ei direct la el. Atunci Gigel asta nu mai are scăpare. Dar Sa vedem daca e cazul. Fa ce ti-am spus si ramai cu el momentan. Nu va mai pipăit insa. Fi si tu mai detașată.

Ai grija!

| IonelaNeagu explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Are un iph 8

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru IonelaNeagu):

Schimba numele de utilizator!

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru IonelaNeagu):

Ok. Am sa aflu cum se sterge permanent ceva de pe un iph 8. Pana atunci, gandeste-te la o metoda sa-i acceseze telefonul. S-ar putea sa aiba parola, pot insa i-o ceri. Ca doar are încredere în tine.

| Crackman a răspuns (pentru IonelaNeagu):

Pentru a sterge treaba... este destul de complicata.
Afla daca are cloud, daca are aici este posibil (sigur) a ramas pe serverul american in memoria virtuala a telefonului si se poate accesa mereu. Daca nu are ii stergi videoclipul si merg la galerie, jos ai o sectiune recent deleted si stergi de acolo, abia atunci esti sigura ca a scapat

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea filmare i-ar putea produce/provoca foarte mari probleme si dureri de cap daca se va afla ca el este... regizorul/realizattorul si scenaristul. El doar te santajeaza, asa ca poti sa-l refuzi tara nicio teama. Probabil ca si el stie foarte bine ceea ce poate pati.

| mihai69 a răspuns:

Faptul că te-a filmat în ipostaza aia se cheamă pornografie infantilă și se pedepsește cu pârnaie. Îi spui că dacă nu șterge de peste tot de unde are filmarea, îi faci plângere penală.
Și intră și la act sexual cu minori. Să vedem ce mai zice pe urmă...

| Andreeush a răspuns:

La 12 ani nu cumva ar trebui să ai alte preocupări?
Mie milă de părinții tăi acum.

| 90210 a răspuns:

La varsta ta eu inca ma jucat cu papusile...

| DevilRock a răspuns:

Dacă începi de pe la 12 ani să faci prostii atunci e clar ce ușuratică vei ajunge pe la 17 ani.

| Stefan1987 a răspuns:

La 12 ani ai facut sex oral? Pfff
La 20 ce mai faci?
Incearca sa te mai intlnesti cu el, incearca sa obtii telefonul lui si sterge singura filmarea, ori daca nu incearca sa ii zici ca ti-a placut ca ai fost filmata si ca doresti sa vizualizezi si tu, iar cand nu este el atent sa stergi imediat filmarea.
Sunt curioa totusi cum se va sfarsii totul...